Jedynie prawdziwy człowiek zauważy
 Potrzeby innego człowieka
 Jedynie człowiek wielkiego serca
Wyciągnie dłoń pomocną dłoń...Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy wspomogli finansowo leczenie i rehabilitację Piotra,

 dziękujemy za okazaną pomoc i serce, środki te umożliwiają nam pokrycie kosztownej rehabilitacji naszego syna. Dziękujemy wszystkim którzy wspierają nas dobrym słowem, otwarte serca i chęć czynienia dobra są nieocenione w niesieniu pomocy.

      Życzliwość i wsparcie, jakie otrzymaliśmy w tej trudnej            walce o zdrowie Piotrka dodaje nam siły i wiary w lepsze jutro.
 Choć słowa mają czasami wielką moc nie jesteśmy w stanie wyrazić naszej wdzięczności-zapewniamy jednak, że zrobimy wszystko co w naszej mocy by rehabilitacja odniosła              najlepszy rezultat.

Życzymy Państwu, aby dobro, które czynicie powróciło do Was       ze zdwojoną siłą.

Wraz z Fundacją Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" dziękujemy za 1% podatku

„Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa...
wtedy proste-dziękujemy-zawiera
wszystko co chcemy wyrazić”.

Kochani!!!
1% Waszego podatku został zaksięgowany na subkonto Piotrka.   To już kolejny rok i kolejna okazja by podziękować tym, którzy są przy nas, którzy trwają z nami w tej nierównej walce z chorobą i niepełnosprawnością Piotra. Serdecznie dziękujemy za pamięć i wsparcie. Bez darowizn z 1% podatku nie osiągnęlibyśmy tak wiele... Dziękujemy!!!
Proszę pamiętajcie o Piotrusiu również w kolejnym roku! 
Kreator stron internetowych - przetestuj